Rozsvícení Vánočního Stromu

Rozsvícení vánočního stromu

Začneme v sobotu 29.11. ve 14:30 hodin vánoční dílnou v hasičárně, kde rodiče svým ratolestem pomohou. Odtud doprovodíme Tři krále k vánočnímu stromu, který po setmění rozsvítíme. I letos vás čeká překvapení, které vám poodhalí následující otázka:

Víte, které exotické zvíře také doprovázelo Tři krále na jejich pouti Persií až do Betléma?

Děti, kdo z vás si myslí, že ví, o které se jedná? Zvíře nakreslete a podepsaný obrázek  (formát A4)  vhoďte nejpozději v pátek  28.11. večer do Rulcovic (Žehrov č.p.42) poštovní schránky.

Ze správných odpovědí vybereme nejhezčí obrázek, na všechny malíře čeká sladká odměna.

Koledy:       Zahrají:       J.Raulin, J.Čížek, J.Blažek                   .        Zazpívá: skupina  PROVAZ

Nezapomeňte pár drobných na vánoční dílnu a lampióny štěstí.

Občerstvení bude připraveno.

Zakusit předvánoční atmosféru zve SDH Žehrov a OVŽaS

Příspěvek byl publikován v rubrice hasiči v akci a jeho autorem je hasici. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.